Witamy
Login / Rejestracja

Najbardziej Popularne Artykuły


 • Prawa autorskie

  Administrator szanuje prawo polskie i międzynarodowe, dlatego będzie reagował najszybciej jak to możliwe na wszelkie wiarygodne zgłoszenia dotyczące wszelkich naruszeń prawa w Portalu. Jednocześnie zaznacza, że strona pełni rolę wyszukiwarki internetowej, a wszystkie materiały (filmy) znajdujące się na stronie zostały automatycznie pobrane z internetu, a co za tym idzie żaden materiał nie znajduje się na serwerze.

  Z założenia nasza strona udostępnia filmy, które zostały udostępnione w serwisach zewnętrznych (np. youtube)  przez osoby posiadające prawa autorskie, które jednocześnie  zezwoliły na dalszą publikację.

   

  Więcej »
 • Film nie działa ? Link wygasł ?

  Filmy nie znajdują się na naszym serwerze, a więc jest możliwość, że po jakimś czasie link przestanie być aktywny. W zaistniałej sytuacji kliknij "flagę" znajdującą się pod każdym z filmów i zgłoś problem.   Jeżeli zgłoszony film będzie dostępny w sieci to  automatycznie zostanie znaleziony  przez nasz serwis.

  Pamiętaj! Niektóre filmy nie działają na urządzeniach przenośnych (smartfon, tablet). Zanim wyślesz zgłoszenie spróbuj uruchomić  film na komputerze PC

  Więcej »
RSS